Oficjalny dystrybutor firmy Friedrich Münch GmbH + Co KG Niroflex

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów i wyposażenia dla przemysłu mięsnego oraz innych zakładów spożywczych. Dostarczamy najlepszej jakości produkty w trosce o zdrowie i życie naszych klientów podczas pracy. Nasz sprzęt zabezpiecza przed niebezpiecznymi wypadkami, takimi jak: głębokie przecięcia się nożem i inne urazy kończyn.

Tym, którzy zainteresowali się naszą ofertą i zdecydowali się odwiedzić naszą stronę internetową, prezentujemy masarskie, metalowe rękawice antyprzecięciowe. Praca w zakładach przetwórczych, czy choćby w sklepie mięsnym wymaga używania niekiedy naprawdę dużych rozmiarów, ostrych noży oraz różnego rodzaju narzędzi elektrycznych. W takich warunkach nietrudno o wypadek i pozbawienie się własnego palca lub groźne rozcięcie dłoni. Stalowe rękawice rzeźnicze doskonale zabezpieczą przed takimi wydarzeniami.

Oferujemy artykuły renomowanego producenta – Niroflex. Metalowe rękawice ochronne tej firmy wykonywane są przy użyciu nowoczesnych technologii produkcji, aby zapewnić odbiorcom maksymalną jakość i wytrzymałość. Są one w pełni przystosowane do kontaktu z żywnością, a także spełniają normy BHP i pozostałe wymagania prawne. Metalowe rękawice antyprzecięciowe, które można u nas zakupić to wyposażenie, pozwalające na komfortową, a przede wszystkim – bezpieczną pracę z użyciem ostrych narzędzi. To produkty w pełni specjalistyczne, używane zarówno w profesjonalnych zakładach, jak też mogące zwiększyć bezpieczeństwo pracy personelu sklepowego.

Polecamy przeglądanie naszej pełnej oferty stalowych, ochronnych rękawic masarskich i rzeźniczych. Podstawą skutecznej i efektywnej pracy jest bowiem jej komfort oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Skontaktuj się z nami jeśli masz
jakieś pytania

(+48) 41 242 10 43 biuro@vesti.com.pl