Oficjalny dystrybutor firmy Friedrich Münch GmbH + Co KG Niroflex

Świetnym uzupełnieniem wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu mięsnego lub też po prostu sklepu, gdzie się je sprzedaje, będą rękawice antyprzecięciowe i antyprzekłuciowe powlekane nitrylem (rękawice ochronne nitrylowe) bądź poliuretanem.

W naszym sklepie odnajdą Państwo rękawice antyprzecięciowe najwyższej jakości w najlepszej cenie. Oferujemy produkty, które spełnią wszelkie oczekiwania klientów. Rękawice antyprzekłuciowe zabezpieczają zdrowie podczas pracy z użyciem ostrych noży oraz narzędzi skrawających. Z racji konieczności codziennego użycia tego typu akcesoriów oraz maszyn, poleca się je przede wszystkim do przemysłu mięsnego – zarówno w przetwórstwie, jak i handlu. Nie są tak wytrzymałe jak metalowe rękawice antyprzecięciowe, lecz spełniają wszystkie normy, gwarantujące bezpieczne użytkowanie. Istotną zaletą tego rodzaju rękawic jest choćby fakt, że można je wyprać w pralce, w przeciwieństwie do ich metalowych odpowiedników.

Dostarczamy naszym klientom różne rodzaje rękawic antyprzecięciowych oraz antyprzekłuciowych powlekanych poliuretanem lub nitrylem. Sprawdźcie Państwo sami, co możemy Wam zaoferować oraz wybierzcie produkty, które będą Wam najbardziej odpowiadać.

Skontaktuj się z nami jeśli masz
jakieś pytania

(+48) 41 242 10 43 biuro@vesti.com.pl